Bosch Servisi

Bosch Servisi, ürettiği teknolojik ürünler ile ülkemizde tanınan ve birçoğumuzun kullandığı teknoloji ürünü haline gelmiştir. Teknolojiye ayak uyduran Bosch Servisi Kaliteli ürünleri ile adından çokça söz ettirmiştir.

En son teknoloji ile tasarlanan bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, televizyonlar bu örneklerden bazılarıdır. Bosh Servisi kaliteli hizmet ve deneyimli ustalarımız ile siz müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bosch servisi üretim hizmetleriyle sınırlı kalmayıp müşterileri için her türlü hizmeti de düşündü.  Bosch beyaz eşya teknik servisi evlerinize kadar gelerek siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı asıl amaç haline getirmiştir.

Bosch Beyaz  Eşya servisi arızalanan beyaz eşya ürünleriniz için alanında deneyimli ustalarla sizlere evlerinizde ya da teknik servis atölyelerimizde arızalanan beyaz eşyanızın teknik tamir, bakım ve onarım hizmeti sunar. Arızalanan beyaz eşyalarınızı alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız ve servis elemanları tarafından yapılır. Bu sayede elektronik cihazlarınız eskisi gibi çalışmaya başlar ve uzun ömürlü olur. Ayrıca kullanmış olduğumuz parçalar sıfır cihazlardır. Üstelik 1 yıl garantilidir. Bosch servisi olarak parçalarımız Türk Standartları Enstitüsü menşelidir.  Bosch Servisi olarak en uygun fiyata parçanızı değiştiriyoruz. En uygun fiyata evinize en yakın Bosch servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz? Birçok bölgede teknik servis ve ekip arkadaşlarımız ve gezici servis araçlarımız ile çalışmaktayız

Güvenilir ve kaliteli hizmet için Bosch servisini çağrı merkezi numaralarımızdan arayabilir, beyaz eşya servis elemanlarından Bosch markalı beyaz eşyanız için teknik destek isteyebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile arızalanan beyaz eşya teknik cihazlarınızı Bosch servisi ustalarına emanet edebilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan Bosch servisi uygun fiyat koşulları ile siz müşterilerimizin cebini de düşünmektedir. Bizi yukarıda bulunan numaramızdan arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Bosch Servisi haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir. Bizi iletişim numaramızdan istediğiniz gün ve saatte arayabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. Bosch Servisi yüzünüzü güldürmeye devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.